ODTEDNAPORAD

"Pojďte se s námi podívat do ateliéru jedné z nejvýraznějších značek na české svatební scéně. Iva Burkertová a Tereza Plašilová už třetím rokem tvoří v tandemu pod značkou SOBJE. Jejich šaty jsou krásné, jednoduché, v mnoha ohledech nadčasové přitom lehce provokativní.

I když mají ateliér na jedné z prestižních adres v Praze na vltavském nábřeží hned vedle FAMU, v prvním patře činžáku, který dýchá uměním a designem a jejich modely vídáte na prestižních týdnech módy, šaty z jejich salónu se nepohybují ve statisícových astronomických částkách. Zaplatíte za ně zhruba od 25.000 do 30.000 korun, tedy o něco víc než za půjčení luxusního modelu ve svatebním salónu. Tenhle kousek vám však zůstane. Navíc příjemným setkáním s milými a talentovanými designérkami se začíná odvíjet příběh vašich šatů, které si obvykle pořizujete jednou za život a ke kterým se budete ve vzpomínkách vždycky s láskou vracet."

DAILYSTYLE

"Twist černé ladí nevěsty do punku, styling s triky české značky RAP zase navozuje urban atmosféru. Nevěsta v šatech SOBJE tak nikdy neztrácí svůj ženský individualismus."

SOFFA MAG

"Těžistě SOBJE už od samého začátku leželo v šetrnosti a udržitelnosti. To se odráží jak na procesu výroby, tak i na samotném designu svatebních šatů."